או מלא/י את פרטיך ונשמח לחזור אליך בהקדם:

054-5588169

אודות ״הישגים״.

מי אנחנו ?

תוכלו להכיר אותנו דרך המילים שלקוחותינו בוחרים לומר עלינו, תוכלו לפגוש אותנו או לקרוא עלינו כאן באתר ולחוש אותנו באינטואיציה. אנחנו כאן כי בחרנו לעשות את מה שאנחנו אוהבים יותר מכל:  ללוות מנהלי עסקים ויזמים ולסייע להם ליצור עסק רווחי שיקנה להם בטחון כלכלי וסיפוק בחייהם.

הדרייב שלנו לסייע לעסקים קטנים ובינוניים למקסם תוצאות שיווקיות גם בתקציבים קטנים יחסית.

תקציבי השיווק במדיה הדיגיטלית ובכלל עולים ועולים… עסקים קטנים ובינוניים מוצאים עצמם מתאמצים לעמוד בקצב ומתקשים להצליח. במהלך השנים למדנו את הקושי והתסכול בפניו הם עומדים והחלטנו לפעול ולהפוך כל אבן על מנת להתמקצע ולפעול במדיה ביצירתיות ובחסכון.

האנשים עם הניצוץ בעיניים – הדרך הובילה אותנו לחבור יחד ונוצר צוות כשרוני במיוחד. יפעת | נורית | אמיר | ענת| שרית ואנוכי. לעיתים מצטרפים אלינו אנשי מקצוע נוספים למסע.. כאלו שמדברים את השפה שלנו בלהט.

בכל בוקר אנחנו מתעוררים למציאות דיגיטלית משתנה ועוקבים אחר השינויים כדי לשמור על רמת מקצועיות גבוהה. המאפיין המרכזי באופן העבודה שלנו הוא מחויבות לאמת מקצועית ותוצאות. בראש מעייננו מה מתאים ללקוח ? מה יסחוף את קהל היעד שלו ? ומה יתרום למוניטין הנצבר שלו?

ההתמודדות עם שאלות כאלו היא זו שיוצרת עבורנו את האתגר בשבילו אנו מתרגשים לקום כל בוקר.

 

סיגלית פילץ ששון – מייסדת ומנהלת המשרד :

 

בוגרת תואר ראשון (BA) במדעי החברה ותואר שני (MBA) במנהל עסקים. יועצת מוסמכת מטעם מכון הייצוא הישראלי ומשרד sigalitהתמ"ת. דירקטורית מוסמכת ויועצת לעסקים חברתיים.

עוסקת בתחומי השיווק והייעוץ העסקי מתוך תשוקה ואהבה למקצוע ומתבססת על ניסיון רב שנים וידע שנאסף מעבודה בשטח והיכרות עם מגוון גדול של סוגי עסקים ויוזמות עסקיות.

מומחית וחוקרת את תחום ההתנהגות הצרכנית – ובכללו ידע מתקדם ועדכני בתחומי מדעי ההתנהגות, הכלכלה ההתנהגותית, והניורוסאיינס. עוסקת בעשייה מגוונת בתחומי השיווק והמכירות כעצמאית וכשכירה כבר למעלה מ-25 שנים.

בעברה תפקידי ניהול בחברות גלובאליות:

  • משנה למנכ״ל תחום מיזוגים ורכישות –"טבע נאות"
  • מנהלת שיווק – שוק אירופה ושוק ישראל –"דלתא" טקסטיל בע"מ
  • הקמה וניהול משרד קניות בתורכיה – איסטנבול" –דלתא" טקסטיל" בע"מ
  • סמנכ"ל שיווק ומכירות- חברת "תג-לי"
  • מנהלת מסחרית ומיקור חוץ –תורכיה והמזרח הרחוק סין

חלקים מהסיפור האישי של חיי

אני מאמינה שתמיד יש סיפור אישי שמוביל אותך לשביל הנכון למקום הכי מדויק לך… הנה הסיפור שלי.

מאז שאני זוכרת את עצמי, אהבתי אנשים! אהבתי להתבונן בהם מרחוק.. מקרוב… לפעמים אפילו יותר מידי קרוב! תדיר שהייתי מוצאת עצמי נעמדת בין שני אנשים משוחחים ונועצת בהם עיניים מקרוב ממש. ללמוד מה מניע אותם? מה מרגש? מה מעציב או מוציא אותם מהכלים? הנטייה הזו שלי גררה אותי למצבים מביכים באמת אבל על כך בסיפור אחר.

החיים הובילו אותי.. התנהלתי בתוכם. סיימתי לימודי תואר ראשון במדעי החברה והצטרפתי לדלתא טקסטיל. כחלק מצוות השיווק המקומי והבינלאומי.

הייתי טובה! טיפסתי בסולם התפקידים מהר מאד.. מנהלת צוות שיווק לשוק הישראלי והגרמני, מנהלת משרד קניות באיסטנבול, מנהלת מסחרית בסין, חברת הנהלה, משנה למנכ"ל טבע נאות לתחום מיזוגים ורכישות… ראיתי עולם, היה לי כל שחלמתי.

נסיעות "מפונפנות" לחו"ל, בן זוג, ילד מהמם בדיוק כמו שחלמתי, משכורת מצוינת , תואר שני, בית מקסים בגליל ואפילו חתיכת נוף קטנה דרך החלון המערבי.

משהו בכ"ז היה חסר שם – אז שיניתי סטטוס, אם חד הורית ללא תמיכה כלכלית.

עזבתי את הגליל, חזרתי הביתה! לאזור בו נולדתי. תחושת הלבד העצימה את הצורך במחוזות ונופי ילדות. להיות בקרבת המשפחה- ארבע אחיותיי. מתחילים מחדש. חיפשתי עבודה, חודשים עברו ולא מצאתי.

לחיים אג'נדה משלהם. היה קשה.. קשה משחשבתי או יכולתי לדמיין.. השנה 2007 גל של פיטורים במשק. תחרות עצומה על כל תפקיד שמתפנה. אין עבודה!

החודשים עוברים ואני מוצאת את עצמי נשאבת למערבולת של אין אונים. הכסף שחסכתי נגמר, פחד כלכלי עצום, צמצום  וחוסר. אין ברירה אני צריכה לדאוג לי ולילד שלי – אין מוטיבציות הישרדות טובה מזו. הפחד מוציא ממך את המיטב מסתבר!

אזרתי אומץ. פתחתי את העסק שלי בשנת 2009 – הישגים ייעוץ עסקי ושיווקי.

במקביל לימדתי במשך יותר משנה שיעורים פרטיים והשלמתי הכנסה. לאט… עקב בצד אגודל… עברו 9 שנים…העסק גדל.. ומפרנס כיום לפחות 10 אנשים נוספים.. צבר מוניטין והפך למקור בטחון כלכלי אמיתי ויציב בחיי.

שינויים בחיים לרוב נוצרים בעקבות משבר- סיפור חיי הוא דוגמה חיה לכך!

בזכות המשבר הגעתי למקום המדויק לי – הנה אני מממשת את אהבתי וסקרנותי האין סופית לאנשים יום יום, לומדת אותם, את המניעים שלהם, מה מניע אותם. אני לומדת וחוקרת את ההתנהגות הצרכנית, הפכתי את אהבתי למקצוע.

אהבתי הגדולה לאנשים ותחושת אין האונים שחשתי בתקופת המשבר זיכו אותי במוטיבציה לחזור לשבילים הללו יחד עם מנהלי עסקים שנמצאים במקום בו הקרקע הכלכלית שלהם אינה בטוחה…

למקום בו חסר להם בטחון ביכולותיהם.. להזכיר להם כמה מיוחדים הם .. כמה כוחות יש להם ולהעניק להם מפת דרכים שתסייע להם להצליח.

אני מאמינה כי לכל אדם קיימת הזכות למסע עסקי ואישי מוצלח ומעשיר. במסגרת עבודתי אני מלווה אותם כל אחד בדרך המיוחדת לו, במסע לחיזוק הביטחון הכלכלי וההגשמה האישית.

 

בין לקוחות המשרד:

בתחומי המסחר והקמעונאות– חנויות בתחום המתנות והיצירה, חנויות אביזרי אופנה, חנויות בתחום ההלבשה,חנויות בתחום כלי הבית וטקסטיל בית ועוד..

בתחומי מתן השירותים: משרדי עורכי דין, אדריכלים ומעצבי פנים, חברות לייעוץ ותכנון הנדסי, חברות שירותים בתחום המדיקל, בתחומי הסלולר ועוד…

בתחומי התעשייה, הטכנולוגיה והאינטרנט – חברת סטארט-אפ, חברות טכנולוגיות יצרניות , חברות הייטק, תחומי הסלולר והאינטרנט, חברות הפועלות בתחומי הייצור והשיווק של ציוד מיכון וריהוט משרדי, יצרניות טקסטיל ועוד..

בתחומי העיצוב והיצירה – עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים, משרדי אדריכלות, משרדי עיצוב גרפי, מעצבי תיקים, תכשיטים ובגדים, מיזמים אינטרנטיים, ציירים, יוצרים, קרמיקאים ועוד..

בתחומי הטיפול, ההעשרה והידע– פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, מרכזים יום, מרכזים ללימודי שפות, בתי ספר, הוצאה לאור ועוד…

המשרד מקפיד לעבוד במודל שת"פ איכותי, ארוך שנים ומקצועי לתחומי מומחיות משלימים לעבודתו השוטפת חברות כגון: סטודיו לעיצוב גרפי, Google ,קופירייטרים , משרדי יח"צ, חברות לקידום אתרים באינטרנט ועוד..

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...
Loading...